cdp asp 2022 white cmyk climate change consultancy

denkstatt Slovakia – Váš CDP Silver Partner pre poradenstvo v oblasti klimatickej zmeny

denkstatt sustainable cdp logo 02 5

V spoločnosti denkstatt Vám ako odborníci radi pomôžeme s procesom reportovania v rámci CDP – bez ohľadu na to, či len začínate na svojej ceste zverejňovania informácií a chcete použiť rámec CDP pre zlepšenie svojej stratégie trvalej udržateľnosti, alebo ste skúsená organizácia podávajúca správy v rámci CDP a snažíte sa zlepšiť Vaše skóre, aby ste sa dostali do tzv. „A-listu“. Pomáhame navýšiť skóre Vašej organizácie v oblasti zmeny klímy, lesnej alebo vodnej bezpečnosti a poskytneme Vám poradenstvo o rôznych príležitostiach a rizikách vyplývajúcich z podrobného prieskumu prostredníctvom dotazníka CDP.

Okrem toho, že sme jedným zo CDP Silver Partnerov v oblasti klimatických zmien, od roku 1993 tiež podporujeme zmenu smerom k udržateľnej spoločnosti poskytovaním riešení pre ochranu klímy. Prostredníctvom našej medzinárodnej pôsobnosti s pobočkami v rôznych častiach Európy sme tiež schopní poskytnúť Vašej organizácii ten najlepší prístup k odborným webinárom, užitočným brífingom a aktuálnym radám od našich konzultantov.

Začnite zlepšovať svoje zverejňovanie informácii už teraz a podniknite dôležité kroky smerom k udržateľnosti. Neváhajte nás kontaktovať!

iva tahy

Iva Tahy, Consultant

Kontakt

“Ako akreditovaný CDP Silver Partner prinášame naše cenné odborné znalosti tisícom spoločností, ktoré využívajú rámec CDP na zverejňovanie svojich environmentálnych údajov a podporujeme ich pri implementácii hlavných opatrení na riadenie rizík a znižovanie dopadov. Sme presvedčení, že know-how skupiny denkstatt bude mať veľkú hodnotu pre spoločnosti, ktoré reportujú podľa CDP  v celom regióne strednej a východnej Európy.”