Position title
Senior Fenntarthatósági tanácsadó
Leírás

Tanácsadó csapatunkban te is hozzájárulhatsz olyan ügyek alakításához, mint a klímaváltozás, vagy a körforgásos gazdaság széles körű elterjedése.

Ha van gyakorlati háttered olyan témákban mint dekarbonizáció, energiahatékonyság, biodiverzitás, fenntartható pénzügyek, klímaváltozással járó kockázatok, és szívesen csatlakoznál csapatunkhoz,  akkor mindenképpen jelentkezz hozzánk a lent megadott elérhetőségen.

Tarts velünk és Európa hat országának tapasztalt szakértői lesznek a munkatársaid, akik nagyra értékelik a humor összekovácsoló erejét, az egymás iránti tiszteletet, valamint a munka és magánélet egyensúlyát.

Ha még többre vágysz, és a világ minden tájáról szeretnél tapasztalatot szerezni, akkor sem fogsz csalódni: az INOGEN Alliance partnereként ezt is megteheted nálunk.

Jutttatás
  • Versenyképes fizetés
  • Jelentőségteljes, értékteremtő munka
  • Jó csapat, hazai cég nemzetközi légkörrel
  • Igényes, szerethető munkakörnyezet
Contacts

Ha érdekel a pozíció, küldd el önéletrajzodat és motivációs leveledet a denkstatt@denkstatt.hu e-mail címre!

Munkavégzés típusa
Full-time
Munkavégzés helye
Seregély utca 6., Budapest, Budapest, 1037, Magyarország
Close modal window

Position: Senior Fenntarthatósági tanácsadó

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!