Csapatunk 2018-05-25T14:42:29+00:00

Tanácsadó csapatunk a gazdaság, a társadalom és a környezet fenntarthatóságáért dolgozik.

Hogyan teremtünk fenntartható értékeket?

… a környezeti és társadalmi hatások optimalizálásával;
… a költségek csökkentésével;
… a jogi megfelelőség kezelésével;
… partnereink piaci pozíciójának fejlesztésével;
… a kulcsfontosságú üzleti kockázatok megfelelő kezelésével;
… partnereink reputációjának erősítésével.

Ügyfeleink nagyra értékelik a holisztikus megközelítésünket, innovatív megoldásainkat, kreativitásunkat és elkötelezettségünket már 1993 óta. Globális hálózati partnerünkkel, az Inogennel közösen, a nemzetközi szinten 100 szakértőt számláló csapatunk testre szabott megoldásokat kínál szinte minden fenntarthatóságot érintő kihívásra. A vállalkozó szemléletmódot kiegészítjük környezettudatos és társadalmi szaktudásunkkal, ily módon érjük el ügyfeleink teljes körű elégedettségét.

Tartson velünk ezen az úton és tervezze velünk a jövőt, hogy a ma meghozott döntések az elkövetkező generációk számára is fenntarthatóak maradjanak.

Filozófiánk és értékeink

Tisztelet = meghatározza viselkedésünket.
Jókedv = kulcs az energiánkhoz.
Tanulás = az irányadónk.
Kiválóság = amit nyújtunk.
Innováció = a célunk.
Pénzügyi egyensúly = amire törekszünk.
Holisztikus megközelítés = denkstatt.

Miért mi? Azért mert…

… a fenntarthatóság számunkra nem csak egy szlogen;
… szükségesnek tartjuk a különböző perspektívák mélyreható megértését;
… az elkészült munka átadásakor a tartalom hitelességére és az átláthatóságra törekszünk;
… partnereink döntése bizonyított tényeken alapszik;
… átláthatóságot eredményez, ha a társadalmi és ökológiai hatásokat számadatokkal támasztjuk alá;
… a részvényesek különböző perspektívái egyre fontosabb szerepet kapnak a jövőbeli siker elérésében;
… a hatékonyság pénzt takarít meg;
… megbízhatóak és rugalmasak vagyunk.

Code of Conduct PDF Letöltése →

denkstatt áttekintés

Alapítva 1993, Bécs
100 Szakértő
5 Ország (Ausztria, Bulgária, Magyarország, Románia, Szlovákia)
7 Iroda
1 Nemzetközi Együttműködés (Inogen)
100% elkötelezettség
Stabil ügyfélkör

Csapatunk

Többen úgy tartják, hogy csapatunk magasan képzett, több szakterületet is behatóan ismerő szakértőből áll, akik a kiválóság mellett kötelezték el magukat.

Nos, ez valóban így van. Ám őszintén megvallva, inkább egy csapat jókedvű és energikus embernek mondanánk magunkat, akik felelős döntésekkel és ügyfélközpontú gondolkozással segítik partnereiket versenyelőnyük kidolgozásában és megtartásában, hogy lépést tartsanak a piac változásaival. Tudjuk, hogy partnereinkkel együttműködve képesek vagyunk változást elérni.

  • Magyarország
  • Szlovákia
  • Ausztria
  • Bulgária
  • Románia
Tovább
Kevesebb

A hatékony hálózat kibővíti a lehetőségeket és teret ad a gyümölcsöző partnerkapcsolatoknak

Tanácsadó cégként segítséget nyújtunk ügyfeleinknek, hogy miként szerezzenek különböző tanúsítványokat, így kötelességünknek érezzük, hogy saját irodáink is rendelkezzenek a megfelelő tanúsításokkal. Ezért a denkstatt csoport telephelyei Ausztriában, Magyarországon és Bulgáriában minőségirányítási és környezetirányítási tanúsítvánnyal rendelkeznek az ISO 14001 és az ISO 9001 szabványoknak megfelelően.

Inogen
Globális hálózat a lokális kiválóságért

 Az Inogen egy globális vállalat, amely magas színvonalú és költséghatékony környezetvédelmi, egészségvédelmi és munkabiztonsági megoldásokat kínál multinacionális szervezeteknek. A kontinensen található irodák, világszerte több mint 4000 fővel működnek, és több mint 120 országban valósítottak meg sikeres projekteket. Globális gondolkodás, helyi megvalósítás: Inogen.

Enertec

Az ENERTEC mérnöki tanácsadó cég, melynek középpontjában a hőtechnika, a hűtési technológia, a HVACR és az energiaellátás áll. Grazban, 1991-ben alapították. Az ipari, kereskedelmi és szolgáltatási ügyfelek számára az ENERTEC mindig költséghatékony megoldásokat keres, és támogatja azok megvalósítását.

További ügyfeleink….

a denkstatt 5 országban is jelen van:
Ausztriában, Bulgáriában, Magyarországon, Szlovákiában és Romániában

Lépjen velünk kapcsolatba!

Ausztria

denkstatt GmbH
Hietzinger Hauptstraße 28
1130 Vienna, Austria
Telephone: +43 1 786 89 00
Email: office@denkstatt.at

Ausztria

denkstatt & enertec GmbH
Hietzinger Hauptstraße 11
1130 Vienna, Austria
Telephone: +43 1 890 28 25
Email: office@denkstatt-enertec.at
www.denkstatt-enertec.at

Bulgária

denkstatt Bulgaria OOD
115 Arsenalski blvd., fl. 5,
1421, Sofia, Bulgaria
Telephone: +359 2 470 7508
Email: office@denkstatt.bg

Magyarország

denkstatt Hungary Kft.
Seregély utca 6.
1037 Budapest, Hungary
Telephone: + 36 1 239 1206
Email: denkstatt@denkstatt.hu

Szlovákia

denkstatt Slovensko s.r.o.
BC Kerametal, Jašĺkova 2
821 03 Bratislava, Slovakia
Telephone: +421 2 482 91 46
Email: office@denkstatt.sk

Románia

denkstatt Romania S.R.L.
Str. Madrid Nr. 22
300391 Timisoara, Romania
Telephone: +40 256 43 43 97
Email: office@denkstatt.ro

Románia

denkstatt Romania S.R.L.
Str. Parintele Galeriu 6C,
020762 Bucuresti, Romania
Telphone: +40 256 43 43 97
Email: office@denkstatt.ro

Mag. DI Katharina Aspalter

Mag. DI Katharina Aspalter
Consultant
katharina.aspalter@denkstatt.at

Barabás Dalma

Barabás Dalma
Irodavezető
barabas.d@denkstatt.hu

Földesi Marcella

Földesi Marcella
Tanácsadó
foldesi.m@denkstatt.hu

Cristina Angheluta

Cristina Angheluta
Branch Manager
cristina.angheluta@denkstatt.ro

DI Henrieta Borca

DI Henrieta Borca
Service Leader
henrieta.borca@denkstatt.ro

Szabó András

Szabó András
EHS IT Tanácsadó
szabo.a@denkstatt.hu

Ferjancsik Zsombor

Ferjancsik Zsombor
Ügyvezető igazgató
ferjancsik.zs@denkstatt.hu

Delia Cotarca

Delia Cotarca
Assistant Manager
office@denkstatt.ro

DI Gabriela Fistis, M.Eng.

DI Gabriela Fistis, M.Eng.
Managing Director
gabriela.fistis@denkstatt.ro

Jenei Attila

Jenei Attila
Üzletágvezető
jenei.a@denkstatt.hu

Mag. Henriette Gupfinger

Mag. Henriette Gupfinger
Senior Consultant
henriette.gupfinger@denkstatt.at

Fatima Bertran De Lis, Lda.

Fatima Bertran De Lis, Lda.
Senior Consultant
fatima.bertrandelis@denkstatt.at

Cross-Boda Borbála

Cross-Boda Borbála
Vezető tanácsadó 
cross.b@denkstatt.hu

Szücs-Winkler Róbert

Szücs-Winkler Róbert
Üzletágvezető
szucs.r@denkstatt.hu

Adina Nenicioiu, M.Eng.

Adina Nenicioiu, M.Eng.
Service Leader
adina.nenicioiu@denkstatt.ro

Florentina Radulescu

Florentina Radulescu
Sustainability Consultant
florentina.radulescu@denkstatt.ro

Ioana Silaghi

Ioana Silaghi
Marketing & Communication 
ioana.silaghi@denkstatt.ro

Raluca Văduva

Raluca Văduva
Sustainability Consultant
raluca.vaduva@denkstatt.ro

DI Bernd Brandt

DI Bernd Brandt
Senior Consultant
bernd.brandt@denkstatt.at

Horváth Ádám

Horváth Ádám
EHS IT Vezető tanácsadó
horvath.a@denkstatt.hu

Mgr. Peter Rakovský

Mgr. Peter Rakovský
Senior Consultant
peter.rakovsky@denkstatt.sk

Déri Tibor

Déri Tibor
EHS IT Vezető tanácsadó
deri.t@denkstatt.hu

Raska Gábor, MRICS

Raska Gábor, MRICS
Ingatlan és tranzakciók csoportvezető
raska.g@denkstatt.hu

Iva Tahy

Iva Tahy
Project Assistant
iva.tahy@denkstatt.sk

Busa Roland

Busa Roland
Vezető fejlesztő
busa.r@denkstatt.hu

Földi Levente

Földi Levente
Tanácsadó
foldi.l@denkstatt.hu

Bozóki Renáta

Bozóki Renáta
EHS IT Tanácsadó
bozoki.r@denkstatt.hu

Gedó Ágota

Gedó Ágota
Irodai asszisztens
gedo.a@denkstatt.hu

Miklós Katalin

Miklós Katalin
EHS IT Vezető tanácsadó
miklos.k@denkstatt.hu

Juranics Judit

Juranics Judit
Vezető tanácsadó
juranics.j@denkstatt.hu

Földvári Róbert

Földvári Róbert
Fejlesztő
foldvari.r@denkstatt.hu

Joó Zoltán

Joó Zoltán
Fejlesztő
joo.z@denkstatt.hu

Lévai András

Lévai András
Fejlesztő
levai.a@denkstatt.hu

Nagy Árpád

Nagy Árpád
UX Designer
nagy.a@denkstatt.hu

Unger Zoltán

Unger Zoltán
Fejlesztő
unger.z@denkstatt.hu

Várszegi Katalin

Várszegi Katalin
Tanácsadó
varszegi.k@denkstatt.hu

DI Sergiu Vasilie

DI Sergiu Vasilie
Junior Consultant
sergiu.vasilie@denkstatt.ro

Zalatnai Gergő

Zalatnai Gergő
Tanácsadó
zalatnai.g@denkstatt.hu

Sólyom Eszter

Eszter Sólyom
Vezető tanácsadó és Coach
solyom.e@denkstatt.hu

Boyan Rashev

Boyan Rashev
Managing Partner
boyan.rashev@denkstatt.bg

Klimentina Rasheva

Klimentina Rasheva
Managing Partner
klimentina.rasheva@denkstatt.bg

Denitza Pavlova, PhD

Denitza Pavlova, PhD
Senior Consultant
denitza.pavlova@denkstatt.bg

Peter Seizov

Peter Seizov
Senior Consultant
peter.seizov@denkstatt.bg

Penka Korkova

Penka Korkova
Consultant
penka.korkova@denkstatt.bg

Ivan Paspaldzhiev

Ivan Paspaldzhiev
Consultant
ivan.paspaldzhiev@denkstatt.bg

Diana Terzieva

Diana Terzieva
Office Management
diana.terzieva@denkstatt.bg

Nevena Davidova

Nevena Davidova
Marketing Professional
nevena.davidova@denkstatt.bg

Victoria Haubenwaller

Victoria Haubenwaller
Office Assistant
victoria.haubenwaller@denkstatt.at

DI Heribert Hutterer

DI Heribert Hutterer
Senior Adviser
heribert.hutterer@denkstatt.at

Markus Kalbhenn

Markus Kalbhenn
Business Development
markus.kalbhenn@denkstatt.at

Aida

Aida Szilagyi
Coop-Partner
aidaszilagyi@cnpcd.ro

DI Willibald Kaltenbrunner, MBA

DI Willibald Kaltenbrunner, MBA
Managing Partner
willibald.kaltenbrunner@denkstatt.at

Mag. Dr. Margit Kapfer

Mag. Dr. Margit Kapfer
Senior Consultant
margit.kapfer@denkstatt.at

Martin Karolus, MSc

Martin Karolus, MSc
Senior Consultant
martin.karolus@denkstatt.at

Mag. Bernhard Kasper

Mag. Bernhard Kasper
Senior Consultant
bernhard.kasper@denkstatt.at

Lea Kerschner, MSc

Lea Kerschner, MSc
Senior Consultant
lea.kerschner@denkstatt.at

DI Joachim Kircher

DI Joachim Kircher
Senior Manager
joachim.kircher@denkstatt.at

Dr. Ferdinand Koch

Dr. Ferdinand Koch
Senior Manager
ferdinand.koch@denkstatt.at

DI Matthias Kolck

DI Matthias Kolck
Consultant
matthias.kolck@denkstatt.at

DI Florian Krautzer, MPhys.

DI Florian Krautzer, MPhys
Senior Consultant
florian.krautzer@denkstatt.at

Mag. (FH) Andreas Lindinger

Mag. (FH) Andreas Lindinger
Consultant
andreas.lindinger@denkstatt.at

Dr. Peter Linzner

Dr. Peter Linzner
Managing Partner
peter.linzner@denkstatt.at

Mag. Priska Lueger

Mag. Priska Lueger
Consultant
priska.lueger@denkstatt.at

Mireille Marien

Mireille Marien
Controlling
mireille.marien@denkstatt.at

Johanna Mayer, MA

Johanna Mayer, MA
Consultant
johanna.mayer@denkstatt.at

Valentina Oberhofer, BA

Valentina Oberhofer, BA
Office Assistant
valentina.oberhofer@denkstatt.at

Mag. Evelin Milleret

Mag. Evelin Milleret
Senior Consultant
evelin.milleret@denkstatt.at

Sebastian Pawel, MSc. MSc.

Sebastian Pawel, MSc. MSc.
Consultant
sebastian.pawel@denkstatt.at

Michael Peer, BSc

Michael Peer, BSc
Consultant
michael.peer@denkstatt.at

Mato Petrovic

Mato Petrovic
Chef de Cuisine
office@denkstatt.at

Vera Pichler, MA MA

Vera Pichler, MA MA
Consultant
vera.pichler@denkstatt.at

DI Mag. Harald Pilz

DI Mag. Harald Pilz
Senior Adviser
harald.pilz@denkstatt.at

DI Dr. Christian Plas

DI Dr. Christian Plas
Managing Partner
christian.plas@denkstatt.at

DI Clemens Rainer, MSc

DI Clemens Rainer, MSc
Senior Consultant
clemens.rainer@denkstatt.at

Mag. Jutta Rasel

Mag. Jutta Rasel
Consultant
j.rasel@denkstatt-enertec.at

Mag. Karl Resel

Mag. Karl Resel
Senior Manager
karl.resel@denkstatt.at

Mag. Ewald Sarugg

Mag. Ewald Sarugg
Senior Consultant
ewald.sarugg@denkstatt.at

DI Sabine Schellander, MA

DI Sabine Schellander, MA
Marketing & Communication
sabine.schellander@denkstatt.at

Mareike Schröder

Mareike Schröder
Office Assistant
mareike.schroeder@denkstatt.at

Peter Tatiersky

Peter Tatiersky
Consultant
peter.tatiersky@denkstatt.sk

DI Dr. Sonja Siegl

DI Dr. Sonja Siegl
Consultant
s.siegl@denkstatt-enertec.at

DI Katharina Stoll

DI Katharina Stoll
Consultant
katharina.stoll@denkstatt.at

Mag. Doris Führer-Rösener

Mag. Doris Führer-Rösener
Human Resource Manager
doris.fuehrer-roesener@denkstatt.at

Mag. Christian Schützenhofer

Mag. Christian Schützenhofer
Geschäftsleitung, Consultant
c.schuetzenhofer@denkstatt-enertec.at

Mag. Andrea Trumler-Berneck, MSc

Mag. Andrea Trumler-Berneck, MSc
Senior Consultant
andrea.trumler@denkstatt.at

DI Johann Schweighofer

DI Johann Schweighofer
Senior Consultant
johann.schweighofer@denkstatt.at

Simone Wallner, BA

Simone Wallner, BA
Office Assistant
simone.wallner@denkstatt.at